Kozmetik

ENVIROSHELLS

Güzel ve pürüzsüz College Park Enviroshell ayak kılıflarına antibakteriyel özellik amacıyla UV ışını ve saf gümüş infüze edilmiştir.

Bu güzel, pürüzsüz ve sağlam ayak kılıfları kumral, taba, kahve ve siyah olmak üzere dört farklı renkte temin edilebilir. Ayrıca sandalet tip ayak ucu, geniş, ince veya standart tip kalıplarda da üretimi yapılmaktadır. 

Video İzle

EK KOZMETİK SEÇENEKLERİ

Shelltread™

Shelltread ayak kılıfı taban kaplaması, yüksek aktivitedeki hastalara yönelik bir üründür. Bir takım kimyasal maddelerin kauçukla işlenmesiyle ortaya çıkan Shelltread, dayanıklı yapısıyla ayak kılıfının aşınmasını önleyerek kullanım ömrünü uzatırken, aynı zamanda kaydırmaz bir yapıya sahip olduğundan yalın ayak protez kullanımında da güvenlik sağlar. Her çeşit Enviroshell ayak kılıfında kullanılabilir. 

Kozmetik Ayak Kılıfı Bağlantısı (CAP)

College Park'ın CAP sistemi ayak kılıfının üst kısmına oturarak, kozmetik fom yapıştırılmasını kolaylaştırır. Ayrıca uygulama sonrası foma herhangi kesme işlemi gerektirmeden, kolaylıkla kılıftan sökülüp protez ayağa erişme imkanı sağlar.  

Trusox™ Diyabetik Çoraplar

Diyabetik çoraplar, ayak konforu sağlar, kan dolaşımını artırır ve enfeksiyonları önler. Trusox, yüksek performanslı kullanımda dayanıklı yapısı ve hava geçişi sağlayabilme özelliğiyle tam bir kullanıcı dostudur. Bunun yanı sıra, protez üzerine giyildiğinde de ayak kılıfının aşınmasını önleyerek kullanım ömrünü uzatır.