Kurumsal

İNSANLIK İÇİN TEKNOLOJİ

College Park Industries şirketinin tarihi bir ayak sağlığı uzmanı, bir makinist ve oğlunun bir araya gelerek dünyanın en anatomik protez ayağını yapmaya karar vermesiyle başlar. Onların tutkusu, sıkı çalışma azmi ve zamanla gelişen kompozit teknolojisi çığır açan benzersiz ve halen dünyanın en anatomik protez ayağı olan Trustep'in geliştirilmesini sağladı. 

College Park 1 Temmuz 1988 yılında Michigan'da kurulmuştur. Bugün dizaynı ve üretimi tamamen College Park bünyesinde gerçekleştirilen anatomik ve dinamik protez ayak ve ayak bileği sistemleri dünyada 35 ülkede satılmaktadır. 
ISO 13485 standartlarında bir şirket olan College Park Industries, güçlü sermayesi ile kalite testi odaklı ve tamamı Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleşen üretimler yapmaktadır. Yakın zamanda College Park ürünlerine yönelik artan talep karşısında, optimum üretimin sağlanması amacıyla, %30 büyüme gerçekleştirildi. 
25 yıldır "İnsanlık İçin Teknoloji" sloganıyla yoluna devam eden College Park, tüm dünyada her yaş ve aktivite düzeyindeki amputeler için protez üretimi sağlayarak, yaşam fonksiyonlarını geri kazanmalarını amaçlar.